Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Timiș a votat și înpărțirea între cele două scenarii pentru revenirea la școală de luni încolo, pentru o săptămână. Timișoara va rămâne momentan în Scenariul 2, cel în care clasele V-VII și IX-XI nu revin fizic la ore.
Explicația pentru scenariile diferite în care se află Timișoara este că pentru restricții, pragul de scenariu verde este de 1,50, iar pentru Scenairul 1 al școlilor, pragul e 1. Scenariul 1 presupune că toți elevii și preșcolarii revin fizic la grădiniță sau la școală, iar în Scenariul 2, doar preșcolarii, clasele primare și anii terminali. De luni, 209 unități de învățământ din cele 591 din județ vor fi în Scenariul verde, iar 382 n cel galben:
BALINŢ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BALINȚ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BODO | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂDIMAC | S2 | |
BANLOC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ING. ANGHEL SALIGNY” BANLOC | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BANLOC | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OFSENIȚA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PARTOȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCA | S1 | |
BARA | ȘCOALA PRIMARĂ BARA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BARA | S1 | |
BÂRNA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂRNA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BÂRNA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POGĂNEȘTI | S1 | |
BEBA VECHE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEBA VECHE | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEBA VECHE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHERESTUR | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CHERESTUR | S2 | |
BECICHERECU MIC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE ȚICHINDEAL” BECICHERECU MIC | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BECICHERECU MIC | S2 | |
BELINŢ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BELINȚ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BELINȚ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHIZĂTĂU | S2 | |
BETHAUSEN | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BETHAUSEN | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BETHAUSEN | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLADOVA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CLADOVA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLICIOVA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CLICIOVA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUTINA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CUTINA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEUCUȘEȘTI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ LEUCUȘEȘTI | S1 | |
BILED | LICEUL TEHNOLOGIC „PETRE MITROI” BILED | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BILED | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BILED | S1 | |
BIRDA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIRDA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERECUȚA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BERECUȚA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BIRDA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNGEORGE | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNGEORGE | S1 | |
BOGDA | ȘCOALA PRIMARĂ CHARLOTTENBURG | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOGDA | S1 | |
BOLDUR | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOLDUR | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOLDUR | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JABĂR | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ JABĂR | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA-FORGACI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ OHABA FORGACI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINERSIG | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ SINERSIG | S2 | |
BRESTOVĂŢ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRESTOVĂȚ | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRESTOVĂȚ | S1 | |
BUCOVĂŢ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVĂȚ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUCOVĂȚ | S2 | |
ORAŞ BUZIAŞ | LICEUL TEORETIC BUZIAȘ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BACOVA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BACOVA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUZIAȘ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SILAGIU | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ SILAGIU | S2 | |
ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ BUZIAȘ | S2 | |
CĂRPINIŞ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂRPINIȘ | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂRPINIȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MICĂ | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MICĂ | S1 | |
CENAD | ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENAD | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CENAD | S2 | |
CENEI | ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENEI | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CENEI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOBDA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BOBDA | S2 | |
CHECEA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHECEA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHECEA | S2 | |
CHEVEREŞU MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHEVEREȘU MARE | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEVERESU MARE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGȘINA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGȘINA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VUCOVA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ VUCOVA | S2 | |
ORAŞ CIACOVA | LICEUL TEORETIC „ALEXANDRU MOCIONI” CIACOVA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CEBZA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CIACOVA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MACEDONIA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ MACEDONIA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OBAD | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ OBAD | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROMAN | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ PETROMAN | S1 | |
COMLOŞU MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMLOȘU MARE | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MARE | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MIC | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ COMLOȘU MIC | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUNGA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ LUNGA | S1 | |
COŞTEIU | ȘCOALA GIMNAZIALĂ COȘTEIU | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘTEIU | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PĂRU | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȚIPARI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ ȚIPARI | S2 | |
CRICIOVA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRICIOVA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CIREȘU | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRICIOVA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JDIOARA | S2 | |
CURTEA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ CURTEA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘAVA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ COȘAVA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURTEA | S1 | |
DAROVA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAROVA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DAROVA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODOȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU MARE | S1 | |
DENTA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DENTA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREȘTEA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DENTA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROVINIȚA MARE | S1 | |
ORAŞ DETA | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DETA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DETA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OPATIȚA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTU NICOLAE” DETA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ OPATIȚA | S2 | |
DUDEŞTII NOI | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUDEȘTII NOI | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII NOI | S2 | |
DUDEŞTII VECHI | LICEUL TEORETIC „SFINȚII KIRIL ȘI METODII” DUDEȘTII VECHI | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEGLEVICI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CHEGLEVICI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII VECHI | S2 | |
DUMBRAVA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUCOVĂȚ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DUMBRAVA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂCHITA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA | S2 | |
DUMBRĂVIŢA | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „INIMA CULORILOR” DUMBRĂVIȚA | S2 |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRĂVIȚA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRĂVIȚA | S2 | |
ORAŞ FĂGET | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FĂGET | S1 |
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL BĂTEȘTI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BICHIGI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRĂNEȘTI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COLONIA MICĂ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂGET | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEMEREȘTI | S1 | |
LICEUL TEORETIC „TRAIAN VUIA” FĂGET | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BĂTEȘTI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BICHIGI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BRĂNEȘTI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUNEA MARE | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BUNEA MARE | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ COLONIA MICĂ | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ TEMEREȘTI | S1 | |
FÂRDEA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂRDEA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FÂRDEA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GLADNA ROMÂNĂ | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ GLADNA ROMÂNĂ | S2 | |
FIBIŞ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE GROZA” FIBIȘ | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FIBIȘ | S1 | |
FOENI | ȘCOALA GIMNAZIALĂ FOENI | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRUCENI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOENI | S1 | |
GAVOJDIA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂVOJDIA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GAVOJDIA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JENA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ JENA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUGOJEL | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SĂLBĂGEL | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ SĂLBĂGEL | S1 | |
ORAŞ GĂTAIA | LICEUL TEORETIC GĂTAIA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUTIN | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BUTIN | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GĂTAIA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘEMLACU MARE | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ ȘEMLACU MARE | S2 | |
GHILAD | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHILAD | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHILAD | S1 | |
GHIRODA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIRODA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIRODA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA-VII | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ GIARMATA-VII | S1 | |
GHIZELA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIZELA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GHIZELA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘANOVIȚA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ ȘANOVIȚA | S1 | |
GIARMATA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIARMATA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNATEAZ | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CERNETEAZ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA | S2 | |
GIERA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIERA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIERA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRĂNICERI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOAGER | S2 | |
GIROC | LICEUL TEORETIC „DAVID VONIGA” GIROC | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CHIȘODA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOSIF CIOROGARIU” CHIȘODA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIROC | S2 | |
GIULVĂZ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIULVĂZ | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRAI NOU | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRAI NOU | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIULVĂZ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IVANDA | S1 | |
GOTTLOB | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOTTLOB | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOTTLOB | S2 | |
IECEA MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MARE | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MARE | S1 | |
OTELEC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOHANISFELD | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOHANISFELD | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTELEC | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ OTELEC | S2 | |
JAMU MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ JAMU MARE | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLOPODIA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CLOPODIA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JAMU MARE | S2 | |
JEBEL | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARTIN ȘUBONI” JEBEL | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JEBEL | S2 | |
ORAŞ JIMBOLIA | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT JIMBOLIA | S1 |
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 JIMBOLIA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 JIMBOLIA | S1 | |
LICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ JIMBOLIA | S1 | |
LENAUHEIM | ȘCOALA GIMNAZIALĂ LENAUHEIM | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BULGĂRUȘ | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BULGĂRUȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRABĂȚ | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRABĂȚ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LENAUHEIM | S1 | |
LIEBLING | ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIEBLING | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CERNA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIF LIEBLING | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIF | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIEBLING | S1 | |
LIVEZILE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIVEZILE | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DOLAȚ | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ DOLAȚ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIVEZILE | S2 | |
LOVRIN | LICEUL TEHNOLOGIC „ROMULUS PARASCHIVOIU” LOVRIN | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT LOVRIN | S1 | |
MUNICIPIUL LUGOJ | CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA” LUGOJ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.6 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.11 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.13 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.7 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „YSAKINY” LUGOJ | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC „AUREL VLAICU” LUGOJ | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC „VALERIU BRANIȘTE” LUGOJ | S2 | |
LICEUL TEORETIC „CORIOLAN BREDICEANU” LUGOJ | S2 | |
LICEUL TEORETIC „HARUL” LUGOJ | S2 | |
LICEUL TEORETIC „IULIA HAȘDEU” LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANIȘOARA ODEANU” LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DE MUZICĂ „FILARET BARBU” LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EFTIMIE MURGU” LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 LUGOJ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 MĂGURI LUGOJ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.9 MĂGURI LUGOJ | S2 | |
MARGINA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SORIN TITEL” MARGINA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREAZOVA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MARGINA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINTEȘTI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ SINTEȘTI | S1 | |
MAŞLOC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAȘLOC | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALIOȘ | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ ALIOȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MAȘLOC | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA MICĂ | S1 | |
MĂNĂŞTIUR | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE GÂRDA” MĂNĂȘTIUR | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂNĂȘTIUR | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA LUNCĂ | S1 | |
MORAVIŢA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORAVIȚA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MORAVIȚA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STAMORA GERMANĂ | S2 | |
MOŞNIŢA NOUĂ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOȘNIȚA NOUĂ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALBINA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA NOUĂ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA VECHE | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ MOȘNIȚA VECHE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT URSENI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ URSENI | S2 | |
NĂDRAG | LICEUL TEHNOLOGIC „TRAIAN GROZĂVESCU” NĂDRAG | S2 |
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NĂDRAG | S2 | |
NIŢCHIDORF | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NIȚCHIDORF | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NIȚCHIDORF | S2 | |
OHABA LUNGĂ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OHABA LUNGĂ | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA LUNGĂ | S1 | |
ORŢIŞOARA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORȚIȘOARA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂLACEA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CĂLACEA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CORNEȘTI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CORNEȘTI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORȚISOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECEANI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ SECEANI | S2 | |
PARŢA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ PARȚA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PARȚA | S2 | |
PĂDURENI | ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂDURENI | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COM.PĂDURENI | S1 | |
PECIU NOU | LICEUL TEORETIC PECIU NOU | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DINIAȘ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PECIU NOU | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINUL SÂRBESC | S2 | |
PERIAM | LICEUL TEORETIC PERIAM | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PERIAM | S1 | |
PESAC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARIA BRINDEA” PESAC | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PESAC | S1 | |
PIETROASA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROASA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRIVINA DE SUS | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA DE SUS | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂȘEȘTI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ FĂRĂȘEȘTI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIENI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ POIENI | S2 | |
PIŞCHIA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIȘCHIA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE JOS | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE SUS | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BENCECU DE SUS | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MURANI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PIȘCHIA | S2 | |
RACOVIŢA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ RACOVIȚA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂPĂT | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRĂGOIEȘTI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ DRĂGOIEȘTI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FICĂTAR | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ FICĂTAR | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HITIAȘ | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HITIAȘ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RACOVIȚA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂRBOVA | S2 | |
ORAŞ RECAŞ | CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „CONSTANTIN PĂUNESCU” RECAȘ | S2 |
LICEUL TEORETIC RECAȘ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HERNEACOVA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT RECAȘ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STANCIOVA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVIN | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BAZOȘ | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BAZOȘ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IZVIN | S2 | |
REMETEA MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMETEA MARE | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IANOVA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ IANOVA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT REMETEA MARE | S2 | |
SACOŞU TURCESC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SACOȘU TURCESC | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERINI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BERINI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTVEȘTI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ OTVEȘTI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU TURCESC | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ULIUC | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULIUC | S1 | |
SARAVALE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARAVALE | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SARAVALE | S1 | |
SATCHINEZ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATCHINEZ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂRĂTEAZ | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BĂRĂTEAZ | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODONI | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HODONI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SATCHINEZ | S2 | |
SĂCĂLAZ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCĂLAZ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MARE | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEREGSĂU MARE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MIC | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ BEREGSĂU MIC | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SĂCĂLAZ | S2 | |
SÂNANDREI | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNANDREI | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CARANI | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARANI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COVACI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ COVACI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SÂNANDREI | S1 | |
SÂNMIHAIU ROMÂN | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNMIHAIU ROMÂN | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU GERMAN | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNMIHAIU GERMAN | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU ROMÂN | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UTVIN | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ UTVIN | S2 | |
ORAŞ SÂNNICOLAU MARE | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SÂNNICOLAU MARE | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC „CRISTOFOR NAKO” SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
LICEUL TEORETIC „IOAN JEBELEAN” SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR OPREAN” NR.2 SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „THEODOR BUCURESCU” NR.1 SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
ȘCOALA POSTLICEALĂ „HENRI COANDĂ” SÂNNICOLAU MARE | S2 | |
SÂNPETRU MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IGRIȘ | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ACADEMICIAN PROFESOR DOCTOR MUNTEANU IOAN” IGRIȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SANPETRU MARE | S1 | |
SECAŞ | ȘCOALA PRIMARĂ SECAȘ | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECAȘ | S1 | |
TRAIAN VUIA | ȘCOALA PRIMARĂ TRAIAN VUIA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JUPANI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ JUPANI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SUDRIAȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN VUIA | S1 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SUDRIAȘ | S1 | |
ŞAG | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘAG | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘAG | S2 | |
ŞANDRA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘANDRA | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘANDRA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIHEI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ UIHEI | S1 | |
ŞTIUCA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTIUCA | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGOMIREȘTI | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGOMIREȘTI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OLOȘAG | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘTIUCA | S2 | |
MUNICIPIUL TIMIŞOARA | CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „CONSTANTIN PUFAN” TIMIȘOARA | S2 |
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „DUMITRU CIUMAGEANU” TIMIȘOARA | S2 | |
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „PAUL POPESCU NEVEANU” TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL ECONOMIC „FRANCESCO SAVERIO NITTI” TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL NAȚIONAL „ANA ASLAN” TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL NAȚIONAL „CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA” TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „CARMEN SYLVA” TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL TEHNIC „EMANUIL UNGUREANU” TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL TEHNIC „HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT LADYBIRD TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CHILDREN CARE CENTER” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CORDIANA TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „INFANTS” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUI GOGHIȚĂ” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „FRANZ LUKAS” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „NOTRE DAME” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIŢA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL TIMIŞOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.20 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.27 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 „CARLA PELZ” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.31 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.24 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.26 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.37 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.19 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.16 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.48 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ PRIMII PAȘI TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TROIȚA TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „BANATUL” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL DE ARTĂ „ION VIDU” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC „AZUR” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURĂ ȘI AGRICULTURĂ „CASA VERDE” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC DE VEST TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC ”ELECTROTIMIȘ” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.20 TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC „REGELE FERDINAND I ” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC „IOAN SLAVICI” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC „ION.I.C.BRĂTIANU” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL „GHEORGHE ATANASIU” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM „SPIRU HARET” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFÂNTUL ANTIM IVIREANUL” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „BARTÓK BÉLA” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.10 TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „DOSITEI OBRADOVICI” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „GRIGORE MOISIL” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „JEAN LOUIS CALDERON” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC MILLENIUM TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „VLAD ȚEPEȘ” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.28 TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL TEORETIC „WILLIAM SHAKESPEARE” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.44 TIMIȘOARA | S2 | |
LICEUL WALDORF TIMIȘOARA | S2 | |
SCOALA PRIMARĂ „ELIM” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BABEL” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE LEONIDA” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MONTESSORI HAUS TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT C.F.R. TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.13 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.15 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 „TAKE IONESCU” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.18 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.19 „AVRAM IANCU” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.21 „VICENȚIU BABEȘ” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.24 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.27 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.27 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.30 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 „SFÂNTA MARIA” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL „RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA POSTLICEALĂ „HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ „CASA SPERANȚEI” TIMIȘOARA | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „WENDY KIDS” TIMIȘOARA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PLANETA PITICILOR” TIMIȘOARA | S2 | |
COLEGIUL DE ÎNVĂȚĂMÂNT TERȚIAR NONUNIVERSITAR USAMVBT TIMIȘOARA | S2 | |
TEREMIA MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEREMIA MARE | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NERĂU | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ NERĂU | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MARE | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MICĂ | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ TEREMIA MICĂ | S1 | |
TOMEŞTI | ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SORIN LEIA” TOMEȘTI | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROMÂNEȘTI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI SAT | S1 | |
TOMNATIC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMNATIC | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOMNATIC | S1 | |
TOPOLOVĂŢU MARE | ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLOVĂȚU MARE | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ICTAR | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ ICTAR | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIFALĂU | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIFALĂU | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘUȘTRA | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ ȘUȘTRA | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOPOLOVĂȚU MARE | S1 | |
TORMAC | ȘCOALA GIMNAZIALĂ TORMAC | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CADAR | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘIPET | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIPET | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TORMAC | S2 | |
UIVAR | ȘCOALA GIMNAZIALĂ UIVAR | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PUSTINIȘ | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ PUSTINIȘ | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂUȚI | S1 | |
ȘCOALA PRIMARĂ RAUȚI | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINU MAGHIAR | S1 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIVAR | S1 | |
VARIAŞ | ȘCOALA GIMNAZIALĂ VARIAȘ | S2 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GELU | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GELU | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNPETRU MIC | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VARIAȘ | S2 | |
VĂLCANI | ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALCANI | S1 |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VALCANI | S1 | |
VICTOR VLAD DELAMARINA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ VICTOR VLAD DELAMARINA | S2 |
ȘCOALA PRIMARĂ HONORICI | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROASA MARE | S2 | |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETROASA MARE | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VICTOR VLAD DELAMARINA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VIȘAG | S2 | |
ȘCOALA PRIMARĂ VIȘAG | S2 | |
VOITEG | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMINO SERVITE VOITEG | S2 |
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOITEG | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOLEA | S2 | |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VOITEG | S2 |