DISTRIBUIȚI

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Timiș a votat și înpărțirea între cele două scenarii pentru revenirea la școală de luni încolo, pentru o săptămână. Timișoara va rămâne momentan în Scenariul 2, cel în care clasele V-VII și IX-XI nu revin fizic la ore.

Explicația pentru scenariile diferite în care se află Timișoara este că pentru restricții, pragul de scenariu verde este de 1,50, iar pentru Scenairul 1 al școlilor, pragul e 1. Scenariul 1 presupune că toți elevii și preșcolarii revin fizic la grădiniță sau la școală, iar în Scenariul 2, doar preșcolarii, clasele primare și anii terminali. De luni, 209 unități de învățământ din cele 591 din județ vor fi în Scenariul verde, iar 382 n cel galben:

BALINŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BALINȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BODO S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂDIMAC S2
BANLOC ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ING. ANGHEL SALIGNY” BANLOC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BANLOC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OFSENIȚA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PARTOȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCA S1
BARA ȘCOALA PRIMARĂ BARA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BARA S1
BÂRNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂRNA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BÂRNA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POGĂNEȘTI S1
BEBA VECHE ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEBA VECHE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEBA VECHE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHERESTUR S2
ȘCOALA PRIMARĂ CHERESTUR S2
BECICHERECU MIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE ȚICHINDEAL” BECICHERECU MIC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BECICHERECU MIC S2
BELINŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BELINȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BELINȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHIZĂTĂU S2
BETHAUSEN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BETHAUSEN S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BETHAUSEN S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLADOVA S1
ȘCOALA PRIMARĂ CLADOVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLICIOVA S1
ȘCOALA PRIMARĂ CLICIOVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUTINA S1
ȘCOALA PRIMARĂ CUTINA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEUCUȘEȘTI S1
ȘCOALA PRIMARĂ LEUCUȘEȘTI S1
BILED LICEUL TEHNOLOGIC „PETRE MITROI” BILED S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BILED S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BILED S1
BIRDA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIRDA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERECUȚA S1
ȘCOALA PRIMARĂ BERECUȚA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BIRDA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNGEORGE S1
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNGEORGE S1
BOGDA ȘCOALA PRIMARĂ CHARLOTTENBURG S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOGDA S1
BOLDUR ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOLDUR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOLDUR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JABĂR S2
ȘCOALA PRIMARĂ JABĂR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA-FORGACI S2
ȘCOALA PRIMARĂ OHABA FORGACI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINERSIG S2
ȘCOALA PRIMARĂ SINERSIG S2
BRESTOVĂŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRESTOVĂȚ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRESTOVĂȚ S1
BUCOVĂŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVĂȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUCOVĂȚ S2
ORAŞ BUZIAŞ LICEUL TEORETIC BUZIAȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BACOVA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BACOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUZIAȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SILAGIU S2
ȘCOALA PRIMARĂ SILAGIU S2
ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ BUZIAȘ S2
CĂRPINIŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂRPINIȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂRPINIȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MICĂ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MICĂ S1
CENAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENAD S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CENAD S2
CENEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENEI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CENEI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOBDA S2
ȘCOALA PRIMARĂ BOBDA S2
CHECEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHECEA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHECEA S2
CHEVEREŞU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHEVEREȘU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEVERESU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGȘINA S2
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGȘINA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VUCOVA S2
ȘCOALA PRIMARĂ VUCOVA S2
ORAŞ CIACOVA LICEUL TEORETIC „ALEXANDRU MOCIONI” CIACOVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CEBZA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CIACOVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MACEDONIA S1
ȘCOALA PRIMARĂ MACEDONIA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OBAD S1
ȘCOALA PRIMARĂ OBAD S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROMAN S1
ȘCOALA PRIMARĂ PETROMAN S1
COMLOŞU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMLOȘU MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MIC S1
ȘCOALA PRIMARĂ COMLOȘU MIC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUNGA S1
ȘCOALA PRIMARĂ LUNGA S1
COŞTEIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ COȘTEIU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘTEIU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PĂRU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȚIPARI S2
ȘCOALA PRIMARĂ ȚIPARI S2
CRICIOVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRICIOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CIREȘU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRICIOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JDIOARA S2
CURTEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CURTEA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘAVA S1
ȘCOALA PRIMARĂ COȘAVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURTEA S1
DAROVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAROVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DAROVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODOȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU MARE S1
DENTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DENTA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREȘTEA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DENTA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROVINIȚA MARE S1
ORAŞ DETA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DETA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DETA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OPATIȚA S2
LICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTU NICOLAE” DETA S2
ȘCOALA PRIMARĂ OPATIȚA S2
DUDEŞTII NOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUDEȘTII NOI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII NOI S2
DUDEŞTII VECHI LICEUL TEORETIC „SFINȚII KIRIL ȘI METODII” DUDEȘTII VECHI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEGLEVICI S2
ȘCOALA PRIMARĂ CHEGLEVICI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII VECHI S2
DUMBRAVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUCOVĂȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DUMBRAVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂCHITA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA S2
DUMBRĂVIŢA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „INIMA CULORILOR” DUMBRĂVIȚA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRĂVIȚA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRĂVIȚA S2
ORAŞ FĂGET GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FĂGET S1
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL BĂTEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BICHIGI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRĂNEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COLONIA MICĂ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂGET S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEMEREȘTI S1
LICEUL TEORETIC „TRAIAN VUIA” FĂGET S1
ȘCOALA PRIMARĂ BĂTEȘTI S1
ȘCOALA PRIMARĂ BICHIGI S1
ȘCOALA PRIMARĂ BRĂNEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUNEA MARE S1
ȘCOALA PRIMARĂ BUNEA MARE S1
ȘCOALA PRIMARĂ COLONIA MICĂ S1
ȘCOALA PRIMARĂ TEMEREȘTI S1
FÂRDEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂRDEA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FÂRDEA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GLADNA ROMÂNĂ S2
ȘCOALA PRIMARĂ GLADNA ROMÂNĂ S2
FIBIŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE GROZA” FIBIȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FIBIȘ S1
FOENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ FOENI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRUCENI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOENI S1
GAVOJDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂVOJDIA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GAVOJDIA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JENA S1
ȘCOALA PRIMARĂ JENA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUGOJEL S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SĂLBĂGEL S1
ȘCOALA PRIMARĂ SĂLBĂGEL S1
ORAŞ GĂTAIA LICEUL TEORETIC GĂTAIA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUTIN S2
ȘCOALA PRIMARĂ BUTIN S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GĂTAIA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘEMLACU MARE S2
ȘCOALA PRIMARĂ ȘEMLACU MARE S2
GHILAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHILAD S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHILAD S1
GHIRODA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIRODA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIRODA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA-VII S1
ȘCOALA PRIMARĂ GIARMATA-VII S1
GHIZELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIZELA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GHIZELA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘANOVIȚA S1
ȘCOALA PRIMARĂ ȘANOVIȚA S1
GIARMATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIARMATA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNATEAZ S2
ȘCOALA PRIMARĂ CERNETEAZ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA S2
GIERA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIERA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIERA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRĂNICERI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOAGER S2
GIROC LICEUL TEORETIC „DAVID VONIGA” GIROC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CHIȘODA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOSIF CIOROGARIU” CHIȘODA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIROC S2
GIULVĂZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIULVĂZ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRAI NOU S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRAI NOU S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIULVĂZ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IVANDA S1
GOTTLOB ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOTTLOB S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOTTLOB S2
IECEA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MARE S1
OTELEC ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOHANISFELD S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOHANISFELD S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTELEC S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ OTELEC S2
JAMU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ JAMU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLOPODIA S2
ȘCOALA PRIMARĂ CLOPODIA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JAMU MARE S2
JEBEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARTIN ȘUBONI” JEBEL S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JEBEL S2
ORAŞ JIMBOLIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT JIMBOLIA S1
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 JIMBOLIA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 JIMBOLIA S1
LICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ JIMBOLIA S1
LENAUHEIM ȘCOALA GIMNAZIALĂ LENAUHEIM S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BULGĂRUȘ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BULGĂRUȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRABĂȚ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRABĂȚ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LENAUHEIM S1
LIEBLING ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIEBLING S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNA S1
ȘCOALA PRIMARĂ CERNA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIF LIEBLING S1
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIF S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIEBLING S1
LIVEZILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIVEZILE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DOLAȚ S2
ȘCOALA PRIMARĂ DOLAȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIVEZILE S2
LOVRIN LICEUL TEHNOLOGIC „ROMULUS PARASCHIVOIU” LOVRIN S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT LOVRIN S1
MUNICIPIUL LUGOJ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA” LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.6 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.11 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.13 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.7 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „YSAKINY” LUGOJ S2
LICEUL TEHNOLOGIC „AUREL VLAICU” LUGOJ S2
LICEUL TEHNOLOGIC „VALERIU BRANIȘTE” LUGOJ S2
LICEUL TEORETIC „CORIOLAN BREDICEANU” LUGOJ S2
LICEUL TEORETIC „HARUL” LUGOJ S2
LICEUL TEORETIC „IULIA HAȘDEU” LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANIȘOARA ODEANU” LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DE MUZICĂ „FILARET BARBU” LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EFTIMIE MURGU” LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 LUGOJ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 MĂGURI LUGOJ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.9 MĂGURI LUGOJ S2
MARGINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SORIN TITEL” MARGINA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREAZOVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MARGINA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINTEȘTI S1
ȘCOALA PRIMARĂ SINTEȘTI S1
MAŞLOC ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAȘLOC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALIOȘ S1
ȘCOALA PRIMARĂ ALIOȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MAȘLOC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA MICĂ S1
MĂNĂŞTIUR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE GÂRDA” MĂNĂȘTIUR S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂNĂȘTIUR S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA LUNCĂ S1
MORAVIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORAVIȚA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MORAVIȚA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STAMORA GERMANĂ S2
MOŞNIŢA NOUĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOȘNIȚA NOUĂ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALBINA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA NOUĂ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA VECHE S2
ȘCOALA PRIMARĂ MOȘNIȚA VECHE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT URSENI S2
ȘCOALA PRIMARĂ URSENI S2
NĂDRAG LICEUL TEHNOLOGIC „TRAIAN GROZĂVESCU” NĂDRAG S2
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NĂDRAG S2
NIŢCHIDORF ȘCOALA GIMNAZIALĂ NIȚCHIDORF S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NIȚCHIDORF S2
OHABA LUNGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ OHABA LUNGĂ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA LUNGĂ S1
ORŢIŞOARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORȚIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂLACEA S2
ȘCOALA PRIMARĂ CĂLACEA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CORNEȘTI S2
ȘCOALA PRIMARĂ CORNEȘTI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORȚISOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECEANI S2
ȘCOALA PRIMARĂ SECEANI S2
PARŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PARȚA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PARȚA S2
PĂDURENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂDURENI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COM.PĂDURENI S1
PECIU NOU LICEUL TEORETIC PECIU NOU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DINIAȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PECIU NOU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINUL SÂRBESC S2
PERIAM LICEUL TEORETIC PERIAM S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PERIAM S1
PESAC ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARIA BRINDEA” PESAC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PESAC S1
PIETROASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROASA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRIVINA DE SUS S2
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA DE SUS S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂȘEȘTI S2
ȘCOALA PRIMARĂ FĂRĂȘEȘTI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIENI S2
ȘCOALA PRIMARĂ POIENI S2
PIŞCHIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIȘCHIA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE JOS S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE SUS S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BENCECU DE SUS S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MURANI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PIȘCHIA S2
RACOVIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RACOVIȚA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂPĂT S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRĂGOIEȘTI S2
ȘCOALA PRIMARĂ DRĂGOIEȘTI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FICĂTAR S2
ȘCOALA PRIMARĂ FICĂTAR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HITIAȘ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HITIAȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RACOVIȚA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂRBOVA S2
ORAŞ RECAŞ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „CONSTANTIN PĂUNESCU” RECAȘ S2
LICEUL TEORETIC RECAȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HERNEACOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT RECAȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STANCIOVA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVIN S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BAZOȘ S2
ȘCOALA PRIMARĂ BAZOȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IZVIN S2
REMETEA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMETEA MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IANOVA S2
ȘCOALA PRIMARĂ IANOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT REMETEA MARE S2
SACOŞU TURCESC ȘCOALA GIMNAZIALĂ SACOȘU TURCESC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERINI S1
ȘCOALA PRIMARĂ BERINI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTVEȘTI S1
ȘCOALA PRIMARĂ OTVEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU TURCESC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ULIUC S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULIUC S1
SARAVALE ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARAVALE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SARAVALE S1
SATCHINEZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATCHINEZ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂRĂTEAZ S2
ȘCOALA PRIMARĂ BĂRĂTEAZ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODONI S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HODONI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SATCHINEZ S2
SĂCĂLAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCĂLAZ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MARE S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEREGSĂU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MIC S2
ȘCOALA PRIMARĂ BEREGSĂU MIC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SĂCĂLAZ S2
SÂNANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNANDREI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CARANI S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARANI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COVACI S1
ȘCOALA PRIMARĂ COVACI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SÂNANDREI S1
SÂNMIHAIU ROMÂN ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNMIHAIU ROMÂN S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU GERMAN S2
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNMIHAIU GERMAN S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU ROMÂN S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UTVIN S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ UTVIN S2
ORAŞ SÂNNICOLAU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SÂNNICOLAU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SÂNNICOLAU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL SÂNNICOLAU MARE S2
LICEUL TEHNOLOGIC „CRISTOFOR NAKO” SÂNNICOLAU MARE S2
LICEUL TEORETIC „IOAN JEBELEAN” SÂNNICOLAU MARE S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR OPREAN” NR.2 SÂNNICOLAU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 SÂNNICOLAU MARE S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „THEODOR BUCURESCU” NR.1 SÂNNICOLAU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 SÂNNICOLAU MARE S2
ȘCOALA POSTLICEALĂ „HENRI COANDĂ” SÂNNICOLAU MARE S2
SÂNPETRU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IGRIȘ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ACADEMICIAN PROFESOR DOCTOR MUNTEANU IOAN” IGRIȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SANPETRU MARE S1
SECAŞ ȘCOALA PRIMARĂ SECAȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECAȘ S1
TRAIAN VUIA ȘCOALA PRIMARĂ TRAIAN VUIA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JUPANI S1
ȘCOALA PRIMARĂ JUPANI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SUDRIAȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN VUIA S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SUDRIAȘ S1
ŞAG ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘAG S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘAG S2
ŞANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘANDRA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘANDRA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIHEI S1
ȘCOALA PRIMARĂ UIHEI S1
ŞTIUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTIUCA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGOMIREȘTI S2
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGOMIREȘTI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OLOȘAG S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘTIUCA S2
MUNICIPIUL TIMIŞOARA CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „CONSTANTIN PUFAN” TIMIȘOARA S2
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „DUMITRU CIUMAGEANU” TIMIȘOARA S2
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „PAUL POPESCU NEVEANU” TIMIȘOARA S2
COLEGIUL ECONOMIC „FRANCESCO SAVERIO NITTI” TIMIȘOARA S2
COLEGIUL NAȚIONAL „ANA ASLAN” TIMIȘOARA S2
COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN TIMIȘOARA S2
COLEGIUL NAȚIONAL „CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA” TIMIȘOARA S2
COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „CARMEN SYLVA” TIMIȘOARA S2
COLEGIUL TEHNIC „EMANUIL UNGUREANU” TIMIȘOARA S2
COLEGIUL TEHNIC „HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT LADYBIRD TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CHILDREN CARE CENTER” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CORDIANA TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „INFANTS” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUI GOGHIȚĂ” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA S2
GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „FRANZ LUKAS” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „NOTRE DAME” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIŢA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL TIMIŞOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.20 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.27 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 „CARLA PELZ” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.31 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.24 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.26 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.37 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.19 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.16 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.48 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA PRIMARĂ PRIMII PAȘI TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TROIȚA TIMIȘOARA S2
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „BANATUL” TIMIȘOARA S2
LICEUL DE ARTĂ „ION VIDU” TIMIȘOARA S2
LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC „AZUR” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURĂ ȘI AGRICULTURĂ „CASA VERDE” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC DE VEST TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC ”ELECTROTIMIȘ” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.20 TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC „REGELE FERDINAND I ” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC „IOAN SLAVICI” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC „ION.I.C.BRĂTIANU” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL „GHEORGHE ATANASIU” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMIȘOARA S2
LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM „SPIRU HARET” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMIȘOARA S2
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFÂNTUL ANTIM IVIREANUL” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIȘOARA S2
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „BARTÓK BÉLA” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.10 TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „DOSITEI OBRADOVICI” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „GRIGORE MOISIL” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „JEAN LOUIS CALDERON” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC MILLENIUM TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „VLAD ȚEPEȘ” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.28 TIMIȘOARA S2
LICEUL TEORETIC „WILLIAM SHAKESPEARE” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.44 TIMIȘOARA S2
LICEUL WALDORF TIMIȘOARA S2
SCOALA PRIMARĂ „ELIM” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BABEL” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE LEONIDA” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MONTESSORI HAUS TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT C.F.R. TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.13 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.15 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 „TAKE IONESCU” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.18 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.19 „AVRAM IANCU” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.21 „VICENȚIU BABEȘ” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.24 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.27 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.27 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.30 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 „SFÂNTA MARIA” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL „RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG TIMIȘOARA S2
ȘCOALA POSTLICEALĂ „HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA PRIMARĂ „CASA SPERANȚEI” TIMIȘOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „WENDY KIDS” TIMIȘOARA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PLANETA PITICILOR” TIMIȘOARA S2
COLEGIUL DE ÎNVĂȚĂMÂNT TERȚIAR NONUNIVERSITAR USAMVBT TIMIȘOARA S2
TEREMIA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEREMIA MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NERĂU S1
ȘCOALA PRIMARĂ NERĂU S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MICĂ S1
ȘCOALA PRIMARĂ TEREMIA MICĂ S1
TOMEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SORIN LEIA” TOMEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROMÂNEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI SAT S1
TOMNATIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMNATIC S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOMNATIC S1
TOPOLOVĂŢU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLOVĂȚU MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ICTAR S1
ȘCOALA PRIMARĂ ICTAR S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIFALĂU S1
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIFALĂU S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘUȘTRA S1
ȘCOALA PRIMARĂ ȘUȘTRA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOPOLOVĂȚU MARE S1
TORMAC ȘCOALA GIMNAZIALĂ TORMAC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CADAR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘIPET S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIPET S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TORMAC S2
UIVAR ȘCOALA GIMNAZIALĂ UIVAR S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PUSTINIȘ S1
ȘCOALA PRIMARĂ PUSTINIȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂUȚI S1
ȘCOALA PRIMARĂ RAUȚI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINU MAGHIAR S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIVAR S1
VARIAŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ VARIAȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GELU S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GELU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNPETRU MIC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VARIAȘ S2
VĂLCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALCANI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VALCANI S1
VICTOR VLAD DELAMARINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VICTOR VLAD DELAMARINA S2
ȘCOALA PRIMARĂ HONORICI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROASA MARE S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETROASA MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VICTOR VLAD DELAMARINA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VIȘAG S2
ȘCOALA PRIMARĂ VIȘAG S2
VOITEG ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMINO SERVITE VOITEG S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOITEG S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOLEA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VOITEG S2

LĂSAȚI UN MESAJ